محمد ابراهیمی : فکر کنم ما در اصفهان میزبان باشیم .

محمد ابراهیمی غزال تیزپای تیم تراکتورسازی در مورد بازی تراکتور با سپاهان به خبرنگار باشگاه گفت بازی سپاهان یکی از بازیهای سخت و حساس است بخاطر اینکه سپاهانی ها بعد از شکست در کرمان ، با انگیزه کسب امتیاز به میدان خواهند آمد . اما چون ما شرایط خوبی داریم و در صدر جدول قرار گرفته ایم این انگیزه ما برای گرفتن امتیاز و حفط صدر جدولی را دوچندان می کند اما فکر کنم استرس سپاهانیها بعد از این شکست بیشتر شده . ما امیدواریم از این فرصت بدست آمده استفاده کنیم و بتوانیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم و با دست پر به تبریز برگردیم تا بتوانیم گوشه ای از محبت های هواداران که همیشه یار و یاور ما بودند را جبران کرده باشیم .
وی همچنین در مورد هواداران گفت فکر می کنم ما در اصفهان میزبان باشیم این را در شهر های مختلف همه شاهد بوده اند که چه طور هواداران تراکتورسازی در شهرهای دیگر برای تشویق تیمشان ، به ورزشگاه ها می آیند اگر زیاد هم نباشند کم تر از هواداران تیم میزبان نیستند من از هواداران انتظار دارم که مثل بازیهای گذشته تیم خودشان را تشویق بکنند تا انشااله 3 امتیاز بازی را کسب کنیم .

TRACTOR-1970 هواداران ,میزبان ,بازی ,باشیم ,امتیاز ,کنم ,در اصفهان ,اصفهان میزبان ,میزبان باشیم ,ما در ,محمد ابراهیمی ,اصفهان میزبان باشیممنبع

مصاحبه اختصاصی با کریم بوستانی مربی دروازبان ها

هفته دهم لیگ برتر فوتبال/ دایی این بار با "فانوس" به استقلال رسید/ بازگشت قلعه نویی به اصفهان

اصفهان

آخرین وضعیت جسمانی بازیکنان

اسبقیان: فوتبال تبریز به بازیکنان بومی بها دهد/ موهایم از صدرنشینی تراکتور سیخ شد!

محمد ابراهیمی : فکر کنم ما در اصفهان میزبان باشیم .

اسدی : به همت هواداران نتیجه خوبی خواهیم گرفت

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروشگاه کاغذ دیواری آیفون تصویری تری دی پانل گلچین مطالب طاقت بیار geomemberane.com آنلاین بهترین متخصص قلب نارمک تنها موزیک . دانلود آهنگ جدید Sevil