مصاحبه اختصاصی با کریم بوستانی مربی دروازبان ها

با توجه به اینکه سابقه مربیگری در تیم سپاهان را دارید بازی تراکتور با سپاهان را چه طور می بینید؟
با توجه به اینکه پارسال در تیم سپاهان بودم ، سپاهان تیم بزرگی است و تجربه چند قهرمانی را دارد و از طرفی تیم تراکتورسازی ، تیم مردمی و با شخصیت بالا مستحق قهرمانی است فکر کنم بازی تراکتور با سپاهان با توجه به اینکه امیر قلعه نویی قبلا مربی تیم سپاهان بوده و در حال حاضر نیز مربی تیم تراکتورسازی است یکی از جذابترین و زیباترین بازی های لیگ باشد . تلاش ما حفظ صدر جدول خواهد بود و چون فوتبال قلعه نوئی همیشه هجومی بوده و با سه فوروارد بازی کرده توانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم و ان شاالله سه امتیاز بازی را در اصفهان نیز کسب خواهیم کرد .
دروازبان ها از لحاظ آمادگی در چه سطحی قراردارند ؟
دروازبانها از نظر فنی در شرایط بسیار خوبی هستند قبلا دروازبانها دارای نقاط ضعفی بودند که روی آنها کارکردیم و آن ضعف ها نیز برطرف شده و عباس محمدی بنابه پیروزی که در بازی قبلی داشتیم در شرایط روحی بسیار عالی قراردارد و مهدی ثابتی نیز واقعا ثابت کرده است که دروازبان بسیار خوبی است ،از لحاظ دروازبان هیچ مشکلی نیست و هفته به هفته بهتر و بهتر می شوند .
به نظرتان هواداران سپاهان از امیر قلعه نویی و شما که مربی این تیم در چند فصل گذشته بودید چه طور استقبال خواهند کرد ؟
تماشاگران و هواداران سپاهان بسیار خوب و فهیم هستند و سپاهانیها امیر قلعه نویی را دوست دارند و دو سالی که آنجا بودند دو جام قهرمانی را برای آنها هدیه داده است و قطعا آقای قلعه نویی را تشویق خواهند کرد .
چه صحبتی با هواداران دارید ؟
ما هر شهری که رفتیم هواداران تراکتور برای تشویق تیمشان به استادیوم آمده اند و از تیمشان حمایت کرده اند ، در بعضی از استادیوم ها حتی هواداران ما بیشتر از هواداران تیم میزبان است من از همه هواداران که در تمام شرایط تیمشان را تشویق می کنند و به ما انگیزه میدهند تشکر می کنم و امیدوارم که با گرفتن امتیاز کامل دل هواداران را شاد کرده باشیم .

TRACTOR-1970 تیم ,هواداران ,سپاهان ,بازی ,ها ,قلعه ,قلعه نویی ,توجه به ,با توجه ,امیر قلعه ,تیم سپاهانمنبع

مصاحبه اختصاصی با کریم بوستانی مربی دروازبان ها

هفته دهم لیگ برتر فوتبال/ دایی این بار با "فانوس" به استقلال رسید/ بازگشت قلعه نویی به اصفهان

اصفهان

آخرین وضعیت جسمانی بازیکنان

اسبقیان: فوتبال تبریز به بازیکنان بومی بها دهد/ موهایم از صدرنشینی تراکتور سیخ شد!

محمد ابراهیمی : فکر کنم ما در اصفهان میزبان باشیم .

اسدی : به همت هواداران نتیجه خوبی خواهیم گرفت

مشخصات

آخرین جستجو ها

موزیک رو ارزان سرا کارافرینی و ایده های کسب و کار شرکت ایرانیان فن اجناس فوق العاده اندروید کاران - آموزشگاه اندروید ایران مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی پژوهشکده ساعد TITECH | تی تک مرکز خدمات تعمیرات مویک 2 لینکدونی تلگرام